SOFAGRUPPE, 6 dele, A/B H. Strömberg, Virserum, omkring midten af det 20. århundrede.

367105. SOFAGRUPPE, 6 dele, A/B H. Strömberg, Virserum, omkring midten af det 20. århundrede.

Sovesofa, længde ca 196 cm.
Bèrgere, sædehøjde 30, sædedybde 55 cm.
Fire stole med løse polstrede sæder, sædehøjde 44 cm.
Madras medfølger.

Brugsslitage, mærker, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sovesofa, længde ca 196 cm.
Madras medfølger.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.522