367105. SOFAGRUPPE, 6 dele, A/B H. Strömberg, Virserum, omkring midten af det 20. århundrede.
Sovesofa, længde ca 196 cm.
Bèrgere, sædehøjde 30, sædedybde 55 cm.
Fire stole med løse polstrede sæder, sædehøjde 44 cm.
Madras medfølger.
Brugsslitage, mærker, pletter.