STEN ERIKSSON, Farvelitografi, signeret og nummereret.

3670375. STEN ERIKSSON, Farvelitografi, signeret og nummereret.

ramme ca. 72 x 52 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

ramme ca. 72 x 52 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 295