TASKE og BÆLTE. Charles Jourdan, Paris, 20. århundrede.

366926. TASKE og BÆLTE. Charles Jourdan, Paris, 20. århundrede.

Taske, længde 20 cm.
Bælte, længde 75,5 cm.

Brugsslitage. Bælte med pletter, hovedsageligt på siden af spændet.
Taske med pletter, snavset på læder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Taske, længde 20 cm.
Bælte, længde 75,5 cm.

Antal besøg: 1.368