SKUFFER, 3 stk, industri, midten af 1900-tallet.

366909. SKUFFER, 3 stk, industri, midten af 1900-tallet.

2 stk 43 x30 cm 1 stk 17 x 30 cm.

Brugsslitage, ridser, buler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser, buler.

Antal besøg: 696