KUNSTGLAS, skål, Olle Alberius, Orrefors, sign.

366757. KUNSTGLAS, skål, Olle Alberius, Orrefors, sign.

Højde 13 Diameter 14 cm.

Alder og Brugsslitage.
Kantstødt findes.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 13 Diameter 14 cm.

Alder og Brugsslitage.
Kantstødt findes.

Antal besøg: 858