VENTESAL BÆNK, første halvdel af det 20. århundrede.

366623. VENTESAL BÆNK, første halvdel af det 20. århundrede.

Med ender af støbejern.
Længde 350, bredde 48, højde 78 cm.

Brugsslitage, revne i kanten af rygsøjlen, senere malet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Med ender af støbejern.

Antal besøg: 574