TRAPPESTIGE. Træ. Udtrækkelig stige. 20. århundrede.

3666213. TRAPPESTIGE. Træ. Udtrækkelig stige. 20. århundrede.

Højde: 62 cm.
Dimensioner sæde: 32,5x26 cm.

Ridser, gnidning, stænk, pletter, slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde: 62 cm.
Dimensioner sæde: 32,5x26 cm.

Antal besøg: 615