LEGETØJSBIL, blik, Dinky Service, Dinky Toys, England.

366602. LEGETØJSBIL, blik, Dinky Service, Dinky Toys, England.

Original æske medfølger Højde 6 cm Længde 10,5 cm uden vandhane.

Brugsslitage Ophængswire/kabel til krog mangler Asketapet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 1.319