ALGOT LARSSON, olie på lærred. Signeret.

3665447. ALGOT LARSSON, olie på lærred. Signeret.

Oliemaleri Algot Larsson, landskabsmotiv
Billeddimensioner 37 x 44
Rammemål 53 x 61 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Billeddimensioner 37 x 44
Rammemål 53 x 61 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 320