SKULPTUR, forestillende siddende halvnøgen kvinde, bronze, senere støbt efter Amedeo Gennarelli, samtidig.

366478. SKULPTUR, forestillende siddende halvnøgen kvinde, bronze, senere støbt efter Amedeo Gennarelli, samtidig.

På sort stensokkel. Signeret A. Genarelli, A7.280. Mærket JB Depositum, Bronzegaranti Paris.
Højde inkl. sokkel 25 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde inkl. sokkel 25 cm.

Brugsslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.307