BORDUR, Bulle Patent, 1920/30'erne.

366439. BORDUR, Bulle Patent, 1920/30'erne.

Batterimekanisme, slebet glaskuppel på sort træsokkel, højde ca. 38 cm.

Brugsslitage. Kantnagg.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage. Kantnagg.

Antal besøg: 1.539