SLEDKLAFF SEKRETÆR, rokokostil, 20. århundrede.

366438. SLEDKLAFF SEKRETÆR, rokokostil, 20. århundrede.

Længde 90, bredde 46, højde 103 cm.

Brugsslitage, stødmærker og ridser. Skader på klappens dekoration..

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 593