E-Scooter, med opbevaringsboks.

3664275. E-Scooter, med opbevaringsboks.

Arbejdslys, blinklys og tå.
1 stk startnøgle + 1 stk nøgle til opbevaringsboks. Oplader inkluderet.
Længde ca. 125 cm, indstillingshøjde ca. 104 cm.

Brugsslitage, mærker, ridser.
Startet på tidspunktet for katalogisering, men batteriet holder ikke opladningen. Der ydes ingen funktionel garanti.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Arbejdslys, blinklys og tå.

Brugsslitage, mærker, ridser.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 747