ARMBÅND, sølv, bismarckled, med plade. Vægt 56 gram.

366177. ARMBÅND, sølv, bismarckled, med plade. Vægt 56 gram.

Stemplet. Ugraveret plade. Længde 22 cm, bredde 1,4 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 869