Pinocchio dukke, 20. århundrede.

3661538. Pinocchio dukke, 20. århundrede.

Dukkelængde ca. 31 cm.

Brugsslitage, malingstab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dukkelængde ca. 31 cm.

Brugsslitage, malingstab.

Antal besøg: 332