POLAROID. Solbriller, 70'erne, plast.

3660733. POLAROID. Solbriller, 70'erne, plast.

Store buer og funky stil, 70'erne. Plastmateriale i grøn/orange tone. Fremstillet i Frankrig.

Brugsslitage. mindre ridser i glas og rammer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 664