BORD, PS 1999, Thomas Eriksson, IKEA.

3659218. BORD, PS 1999, Thomas Eriksson, IKEA.

Sofabord i birkefiner på ben i grålakeret stål.
Dimensioner: længde 115, bredde 50, højde 48 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker, hovedsageligt på toppen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 788