HJØRNESKAB, med montre, 1900-tallet.

365777. HJØRNESKAB, med montre, 1900-tallet.

Højde 181 cm.

Brugsslitage. Ridser, stød og stød. Skader på sokkel.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 181 cm.

Antal besøg: 1.324