MAGDALENA SCHMIDT. 'Aniok'.

MAGDALENA SCHMIDT. 'Aniok'.
3657394. MAGDALENA SCHMIDT. 'Aniok'.

Magdalena Schmidt, 'Aniok', bronze, marmor, 1992, signeret, dateret og indskrevet, H.21cm, B15cm, D.10cm.

Alderstilpassede spor af gnidning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 524