VÆGHÆNG, forgyldt, gustaviansk stil, Westerstrand, 1900-tallet.

365600. VÆGHÆNG, forgyldt, gustaviansk stil, Westerstrand, 1900-tallet.

Etui fra KE Grahn, Nyköping Højde 60, bredde 33 cm.

Mindre slitage og 2 tab af forgyldning.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.000