SADELPALL, Egypten midten af det 20. århundrede.

365581. SADELPALL, Egypten midten af det 20. århundrede.

Træ, metalbeslag, med pude i præget og grøn farvet læder. Snøring med læderstropper. Længde 60, bredde 37, højde 47 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.485