DAGENSENGE/SOFAER, 2 stk, Ekornes Svane, 1960'erne.

365524. DAGENSENGE/SOFAER, 2 stk, Ekornes Svane, 1960'erne.

Længde på sofaer inkl. sideborde: 193-195 cm Bredde: 75-76 cm Ryghøjde, uden hynder: 61,5 cm.

Alder og Brugsslitage.
Pletter er til stede.
Ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Alder og Brugsslitage.
Pletter er til stede.
Ridser.

Antal besøg: 3.512