Kommode, 5-skuffer, mahogni, Axel Larsson, Svenska Möbelfabrikerna Bodafors.

365460. Kommode, 5-skuffer, mahogni, Axel Larsson, Svenska Möbelfabrikerna Bodafors.

Længde 80, bredde 45, højde 121 cm.

Store mængder stødmærker og ridser.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.157