STENFALD, Öland, poleret kantdekoration, Kåre Johansen, 1989.

365354. STENFALD, Öland, poleret kantdekoration, Kåre Johansen, 1989.

Orsten, Diam 26,5 cm, kanthøjde 5 cm, signeret "Kåre J., 1989, Öland".

Ridser under bunden, mindre kantafslag.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 4.906