VASKERISERVICE, service, kande og skål, Rörstrand, århundredeskiftet.

365191. VASKERISERVICE, service, kande og skål, Rörstrand, århundredeskiftet.

Højde på kande, 33 cm. Skålens diameter 23 cm.

Let Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Let Brugsslitage.

Antal besøg: 1.406