ANETTE ENGLUND. Gestalts.

ANETTE ENGLUND. Gestalts.
3650262. ANETTE ENGLUND. Gestalts.

Farvelitografi, signeret og nummereret 49/250.

54 x 39 cm.

Rammemål: 71 x 56 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen. Det samlede indtryk er godt.

Få foretaget en gratis vurdering!

54 x 39 cm.

Rammemål: 71 x 56 cm.

Antal besøg: 243