MØBELFEST, 3 dele, 1900-tallet.

36491. MØBELFEST, 3 dele, 1900-tallet.

Lampebord, rokoko stil, mahogni. Højde 58 cm.
Piedestal, forgyldt med marmorplade. Højde 56 cm.
Piedestal, keramik, søjleformet. Højde 76 cm.

Brugsslitage, piedestal let skævt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 892