Peter Sorge (1937-2000), ætsning, 'Rohrfrei m.fl. '.

3648647. Peter Sorge (1937-2000), ætsning, 'Rohrfrei m.fl. '.

Peter Sorge (1937-2000), ætsning, 'Rohrfrei m.fl. ', håndsigneret og dateret nederst til højre:' 79 ', begrænset oplag: 21/60,
Dimensioner ca.: 20 x 28 cm.

Alderspassende tilstand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dimensioner ca.: 20 x 28 cm.

Alderspassende tilstand.

Antal besøg: 370