Peter Sorge (1937-2000), ætsning, 'Rohrfrei m.fl. '.
3648647. Peter Sorge (1937-2000), ætsning, 'Rohrfrei m.fl. '.
Peter Sorge (1937-2000), ætsning, 'Rohrfrei m.fl. ', håndsigneret og dateret nederst til højre:' 79 ', begrænset oplag: 21/60,
Dimensioner ca.: 20 x 28 cm.
Dimensioner ca.: 20 x 28 cm.