SOFAGRUPPE, rokokostil, 4 dele, rokokostil, 20. århundrede.

36481. SOFAGRUPPE, rokokostil, 4 dele, rokokostil, 20. århundrede.

Valnød, klædt i blomstret polstring, skåret blomsterdekor.
Længden på sofaen er 170 cm.
Bordmål: Længde 100, bredde 64, højde 63 cm.

Polstring med skader. Bordet med ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længden på sofaen er 170 cm.

Antal besøg: 1.019