SKAB, Carl Malmsten, "Talavid '" Waggeryds Möbelfabrik, 50'erne / 60'erne.

36458. SKAB, Carl Malmsten, "Talavid '" Waggeryds Möbelfabrik, 50'erne / 60'erne.

Fineret i eg, skabe dekoreret med hylder. Længde 92, bredde 41, højde 174 cm. Mærket Carl Malmsten, Waggeryd.

Brugsslitage, mindre blå mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 4.124