WIFREDO LAM. Farvelitografi.

WIFREDO LAM. Farvelitografi.
364507. WIFREDO LAM. Farvelitografi.

Figursammensætning. Fra mappen Pleni Luna. Signeret og nummereret 128/262 ex. 63x49 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.925