MARGARETA PENSJÖ. Æggeolietempera på lærred.

364482. MARGARETA PENSJÖ. Æggeolietempera på lærred.

Blomstersælgeren. Signeret 45x40 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 3.165