POT, emaljeret, Aga, 20. århundrede.

364393. POT, emaljeret, Aga, 20. århundrede.

Emaljeret orange gryde med håndtag på hver side og låg .
Længde 50, bredde 34, højde med låg 20 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.615