VÆG SPEJLE, træ, forgyldt, 2 stk., 19.-20. årh.

364378. VÆG SPEJLE, træ, forgyldt, 2 stk., 19.-20. årh.

Spejl med 2 lysholdere, 41 x 58 cm uden lysholder Spejl uden lysholder, 44 x 61 cm.

Brugsslitage Senere overfladelag.

Få foretaget en gratis vurdering!

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 886