TÆPPE, kelim påsyet stretchstof, 20. århundrede.

364366. TÆPPE, kelim påsyet stretchstof, 20. århundrede.

160 x 110 cm 144 x 101 cm størrelse.

Brugsslitage.
Div huller i tæppet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.
Div huller i tæppet.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 920