364307. MADSKÆER, 3 stk, stemplet I Schroder Landskrona 1792, N.Juhlin Karlshamn 1841, 1 stk med utydelige stempler.
Johan Schroder, aktiv i Landskrona 1758-1804 Niklas Juhlin, aktiv i Karlshamn 1826-1868 1 uklare frimærker.
Brugsslitage, se billeder!