OTTO STRANDMAN. „August Strindberg“.

3642958. OTTO STRANDMAN. „August Strindberg“.

Portrætplade. Tin. Monogram signeret og dateret 1907.

17 x 12 cm.

Rammemål: 30 x 24 cm.

Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Otto Strandman (1871–1960)

Få foretaget en gratis vurdering!

17 x 12 cm.

Rammemål: 30 x 24 cm.

Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Otto Strandman (1871–1960)

Antal besøg: 432