HANS KAJTORP. Portbillede.

HANS KAJTORP. Portbillede.
3642818. HANS KAJTORP. Portbillede.

Olie på panel, signeret og dateret -46.

41 x 33 cm.

Rammemål: 57 x 49 cm.

Overflade snavs.

Kunstner/designer

Hans Kajtorp (1916–1991)

Få foretaget en gratis vurdering!

41 x 33 cm.

Rammemål: 57 x 49 cm.

Overflade snavs.

Kunstner/designer

Hans Kajtorp (1916–1991)

Antal besøg: 273