ROLF LIDBERG. „The Excursion“, trykt, signeret og dateret -84.

3642288. ROLF LIDBERG. „The Excursion“, trykt, signeret og dateret -84.

Billedmål 48 x 68 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Rolf Lidberg (1930–2005)

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedmål 48 x 68 cm.

Kunstner/designer

Rolf Lidberg (1930–2005)

Antal besøg: 822