SVENSK ARTILLERISERbar, M 1889.

364032. SVENSK ARTILLERISERbar, M 1889.

Artilleriserbar, signeret GF Swalling Rosenfors 2AR6B No 54 JB GM Længde 96 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 3.176