PERKUSSIONSLÅS RIFFEL. 19. århundrede.

3639797. PERKUSSIONSLÅS RIFFEL. 19. århundrede.

Mærkning på undersiden.
Længde: 120 cm.
Diameter ved mundingen: ~ 13 mm.

Træg slaglås, revner, ridser, snavs, aldersslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mærkning på undersiden.
Længde: 120 cm.

Antal besøg: 659