Sæt PARTI, 5 dele, metal, 19./20. årh.

363754. Sæt PARTI, 5 dele, metal, 19./20. årh.

Figur, skrivebordssæt, lysestage med tændstikholder Gusum, skål på fod og blækholder.
Maksimal højde ca 30,5 cm.

Slid, dele mangler, rustaflejringer, pletter. Spyd færdig.

Få foretaget en gratis vurdering!

Maksimal højde ca 30,5 cm.

Antal besøg: 612