JAN SCHEDIN. reol, foldbar, IKEA PS.

3637363. JAN SCHEDIN. reol, foldbar, IKEA PS.

Højde ca. 194cm, fire sektioner på ca. 25x25cm hver.

Brugsslitage, mærker og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 909