PALLAR, 2 st. Støbte teak- og stålrør, midten af det 20. århundrede.

363635. PALLAR, 2 st. Støbte teak- og stålrør, midten af det 20. århundrede.

Sæde af formpresset teaktræ. Stel af stålrør Diameter 38, højde 44 cm.

Sæder med kraftig slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sæder med kraftig slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.018