COLIN GALE (CONTEMPORARY). SKYTTEN STIGER.

3635993. COLIN GALE (CONTEMPORARY). SKYTTEN STIGER.

Tryk med blandet metode (ætsning med litografi og træsnit), signeret og påskrevet „A/P“ (kunstnerens bevis)
111 x 79 cm.

God stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

111 x 79 cm.

God stand.

Antal besøg: 339