SAM LARSSON. Lænestol, „Fenix“, DUX.

3635233. SAM LARSSON. Lænestol, „Fenix“, DUX.

Ramme af forkromet stålrør, bærende stof i sort nylonstof. Løs polstret pude klædt i zebramønstret stof Africa 81. Halspude og armlænepuder betrukket med sort læder. Længde 138, bredde 77, ryghøjde 98 cm.

Mindre slitage. Læderremmene til nakkepuden med tørrende revner. Beslag til trykknapperne under sædehynden mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.169