ARMBANDUR, Certina DS-2, 1950'erne.

363326. ARMBANDUR, Certina DS-2, 1950'erne.

Herrer. automatisk, stål, dato. safirglas, ca 38X43 mm inkl krone, stofarmbånd ikke originalt.

aldersslitage, ridser på kasse og glas, ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.052