Kommode, senere del af 1800-tallet.

36325. Kommode, senere del af 1800-tallet.

4 skuffer. Højde 82 cm, længde 95 cm, bredde 52 cm.

Brugsslitage. Restaureret og suppleret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 747