BOGERYLDE, Carl Larsson stil, 1920'erne.

363223. BOGERYLDE, Carl Larsson stil, 1920'erne.

Hvidmalet. Top med skab. Overdel med lameller.
Længde 60 cm, bredde 35 cm, højde 160 cm.

Brugsslitage, mærker.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, mærker.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.683