HALL BUREAU, bejdset træ, sidste halvdel af det 20. århundrede.

363165. HALL BUREAU, bejdset træ, sidste halvdel af det 20. århundrede.

Tre skuffer med intarsia. Plast og messing beslag.
Længde 65 cm.
Bredde 31 cm.
Højde 62,5 cm.

Brugsslitage, mærker, finerskader, pletter, to plastikbeslag væk.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 65 cm.
Bredde 31 cm.
Højde 62,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.075